Ośrodek domków jednorodzinnych Złoty widok
pl
cz
de
en
Ośrodek domków jednorodzinnych Złoty widok
O nas

Atrakcje dla najmłodszych - Szklarska poręba


  aktywna rekreacja
lego exibition
esplanada
dinopark
*Indiańska wioska canoe
Wioska indiańska Canoe znajduje sie w Szklarskiej Porębie za domem na ul.Kołłątaja 7 oraz na czarnym szlaku prowadzącym na wodospad Szklarki,między Hutą Szkła a Chatą Walońską. Z daleka widać powiewającą flage Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Interaktywna wystawa klocków Lego
W Rodzinnym Parku rozrywki "Esplanada" w Szklarskiej Porębie można podziwiać niesamowite modele i budowle z klocków Lego. Ale to nie jest tylko wystawa, to jest wielki plac zabaw dla małych i dużych. Ekspozycja wyposażona jest w guziki, joystiki i piloty zdalnego sterowania, które pozwalają na wprawienie modeli w ruch. A organizatorzy zapowiadają że cały czas tworzą nowe wyjątkowe makiety.
Wystawa mieści się w Szklarskiej Porębie w Ośrodku MAURITIUS, ul. Dworcowa/Plac Sportowy 2.
Park rozrywki ESPLANADA
W samym sercu Szklarskiej Poręby, przy głównej drodze krajowej nr 3 położony jest Rodzinny Park Rozrywki Esplanada z atrakcjami dla małych i dużych. Z centrum miasta widać konstrukcję górskiej kolejki grawitacyjnej „Alpine Coaster”. Ponad 500 metrowy zjazd poprowadzony między drzewami daje dużo emocji nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. W głębi parku czekają kolejne atrakcje. „Wieża emocji” to urządzenie na którym przez chwilę można poczuć stan nieważkości. W sezonie zimowym pod muszlą koncertową czynne jest lodowisko i wypożyczalnia łyżew. Można spróbować gry w „Mini Golfa”. Dla najmłodszych dzieci przygotowany jest „Labirynt” oraz „Ogród Dmuchańców”. W podcieniach budynku Esplanada dzieci mogą się ścigać na elektrycznych samochodach i motorach, walczyć na Laser Pontonach, ujeżdżać byka na symulatorze. Na terenie Parku odbywają się też koncerty i zawody sportowe.

Dinopark
W Dinoparku znajdują się rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów naturalnej wielkości rozmieszczone pośród skał i drzew na terenie lasu. Dinopark to miejsce rodzinnej przygody, występuje tu idealne połączenie edukacji, rekreacji i odpoczynku. Dinopark mieści się przy ul. Muzealnej 7.


*Teksty oraz zdjęcia nie sygnowane zaczerpnięto z portalu: http://www.szklarskaporeba.pl/
 
kontakt
Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się o wolnych terminach, wynająć domek, apartament lub uzyskać inne informacje, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć drogą meilową lub oddzwonimy. Można również zadzwonić na jeden z podanych poniżej numerów telefonów.
kontakt
Adres ośrodka / Kontakt:
Trzy Kultury Złoty Widok Jerzy Łaskawiec
ul. Osiedle Podgórze 3, 58-580 Szklarska Poręba
kom.: (+48) 600813763, (+48) 602415650
mail: pzge@pzge.pl
Adres do korespondencji:
ul. Kwiatowa 8, 51-252 Wrocław
Konto w złotówkach
77 1090 2398 0000 0001 3119 7874
Konto w Euro
IBAN – PL 61 1090 2398 0000 0001 3119 8065
SWIFT – WBKPPLPP
  Formularz kontaktowy
  Imię, Nawisko, Firma*:
  Telefon*:
  *Adres e-mail:
* wymagane pola do wypełnienia
  Pytanie:
malgosia martyna agatka złoty widok kontakt galeria ośrodka regulamin ośrodka