Ośrodek domków jednorodzinnych Złoty widok
pl
cz
de
en
 
O nas
  aktywna rekreacja * Szklarska Poręba, położona na skraju dwóch stref Sudetów Zachodnich: Karkonoszy i Gór Izerskich, jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku zarówno dla rodzin, jak i sportowców. Kojarzy się ze sportami zimowymi, które są bardzo popularne w naszym kraju, takie jak: narciarstwo zjazdowe, narciarstwo zjazdowe i narciarstwo biegowe, oferując wiele możliwości uprawiania mniej znanych sportów, ale zyskując coraz większe grono swoich miłośników.

Stoki Szrenicy, jednego z najwyższych szczytów w Karkonoszach, majestatycznie górującej nad miastem, są fantastycznym miejscem do uprawiania narciarstwa alpejskiego. Na trasach narciarskich o różnym stopniu trudności można jeździć na nartach lub snowboardzie aż do kwietnia. W 2010 r. Uruchomiono nową kolejkę linową „Karkonosze Express”. Jest to najdłuższa i najnowocześniejsza winda tego typu w Polsce.

Góry Izerskie są znane zwłaszcza miłośnikom narciarstwa biegowego. To tutaj od 35 lat organizowany jest słynny Bieg Piastów - najstarsza i największa impreza masowa w Polsce. Stowarzyszenie Bieg Piastów przygotowuje i utrzymuje 100 km tras biegowych. Dzięki niezwykłemu mikroklimatowi pokrywa śnieżna Jakuszyce utrzymuje się od jesieni do wiosny. Warunki zostały również docenione przez Międzynarodową Federację Narciarską, która zleciła Szklarskiej Porębie zorganizowanie Pucharu Świata w 2012 roku.

Szklarska Poręba jako jedno z niewielu polskich miast oferuje idealne warunki do psich zaprzęgów. Kolejną zaletą jest wyjątkowy alpejski klimat, dzięki któremu psy poczują się jak w swoim naturalnym środowisku. W marcu 2003 r. Po raz pierwszy w Polsce odbyły się Mistrzostwa Europy w sankach WSA, a tuż przy trasie Jakuszyck w Szklarskiej Porębie. Najważniejszą cechą tej dyscypliny są ludzie i ich najlepsi przyjaciele - psy.

Wiele osób uważa nasze miasto za polską metropolię rowerową. W mieście znajduje się 400 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - od najmniejszych po najdłuższw. Co roku odbywa się tutaj największa impreza rowerowa w Polsce - Bike Action Festival.

Miłośnicy Szklarskiej Poręby i jej okolice są również doskonale znane wszystkim miłośnikom wspinaczki. Na górskich szlakach coraz częściej spotyka się turystów z kijkami trekkingowymi. Nordic walking zyskuje coraz szerszą rzeszę fanów, ponieważ jest idealną formą aktywnego wypoczynku dla każdego, niezależnie od wieku, kondycji i wagi. A trasy wokół Szklarskiej Poręby są idealne do tego sportu.*Teksty oraz zdjęcia nie sygnowane zaczerpnięto z portalu: http://www.szklarskaporeba.pl/
 
noclegi
kontakt
Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się o wolnych terminach, wynająć domek, apartament lub uzyskać inne informacje, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć drogą meilową lub oddzwonimy. Można również zadzwonić na jeden z podanych poniżej numerów telefonów.
kontakt
Adres ośrodka / Kontakt:
Trzy Kultury Złoty Widok Jerzy Łaskawiec
ul. Osiedle Podgórze 3, 58-580 Szklarska Poręba
kom.: (+48) 600813763, (+48) 602415650
mail: pzge@pzge.pl
Kontakt w sprawie rezerwacji: rezerwacja@trzykultury-zlotywidok.pl
kom.: (+48) 600813763,
Adres do korespondencji:
ul. Kwiatowa 8, 51-252 Wrocław
Konto w złotówkach
77 1090 2398 0000 0001 3119 7874
Konto w Euro
IBAN – PL 61 1090 2398 0000 0001 3119 8065
SWIFT – WBKPPLPP


  Formularz kontaktowy
  Imię, Nawisko, Firma*:
  Telefon*:
  *Adres e-mail:
* wymagane pola do wypełnienia
  Pytanie:

Mapka dojazdu do ośrodka

malgosia martyna agatka złoty widok kontakt galeria ośrodka regulamin ośrodka Seo LTB - pozycjonowanie stron www

Noclegi szklarska poręba i okolice

Domki złoty widok do wynajęcia w Szklarskiej Porębie z pięknym widokiem na góry. Noclegi w okolicach Szklarskiej Poręby to oferta naszego ośrodka domków rekreacyjnych Złoty Widok skierowana
dla wszytskich osób szukających spokoju i wspaniałego wypoczynku w górach Karkonoskich. Nasze domki przygotowane są na nocleg od 4 do 9 osób - w sam raz dla rodzin.