Ośrodek domków jednorodzinnych Złoty widok
pl
cz
de
en
 
O nas
  Cyrkland

Cyrkland
W niewielkiej miejscowości Miłków znajduje się bardzo nietypowa atrakcja, która zaskoczy i zadowoli w szczególności dzieci. Cyrkland to kolorowe, bajkowe miejsce przenoszące gości do cyrkowego świata iluzji, ewolucji, sztuczek, akrobacji i dzikich zwierząt. To miejsce, które uczy, bawi i w zabawny sposób organizuje czas dla dzieci i nie tylko. Również dorośli odnajdują tu miejsce spotkań, wspomnień, atrakcji i dobrej zabawy. To kolorowe miasteczko cyrkowe posiada w swojej ofercie całe mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Pod kopułą pokaźnego cyrkowego namiotu można bowiem obserwować występy artystów występujących na arenach międzynarodowych. Miłośnicy cyrkowych pokazów i umiejętności mogą także brać udział w warsztatach, gdzie od samych profesjonalistów nauczyć się można tajników sztuki cyrkowej, w dyscyplinach takich jak: żonglerka, hula-hop, skoki na batucie, lina pozioma czy nawet podstawy akrobatyki.
 
  esplanada

Park rozrywki ESPLANADA
W samym sercu Szklarskiej Poręby, przy głównej drodze krajowej nr 3 położony jest Rodzinny Park Rozrywki Esplanada z atrakcjami dla małych i dużych. Z centrum miasta widać konstrukcję górskiej kolejki grawitacyjnej „Alpine Coaster”. Ponad 500 metrowy zjazd poprowadzony między drzewami daje dużo emocji nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. W głębi parku czekają kolejne atrakcje. „Wieża emocji” to urządzenie na którym przez chwilę można poczuć stan nieważkości. W sezonie zimowym pod muszlą koncertową czynne jest lodowisko i wypożyczalnia łyżew. Można spróbować gry w „Mini Golfa”. Dla najmłodszych dzieci przygotowany jest „Labirynt” oraz „Ogród Dmuchańców”. W podcieniach budynku Esplanada dzieci mogą się ścigać na elektrycznych samochodach i motorach, walczyć na Laser Pontonach, ujeżdżać byka na symulatorze. Na terenie Parku odbywają się też koncerty i zawody sportowe. W Rodzinnym Parku rozrywki "Esplanada" w Szklarskiej Porębie można podziwiać niesamowite modele i budowle z klocków Lego. Ale to nie jest tylko wystawa, to jest wielki plac zabaw dla małych i dużych. Ekspozycja wyposażona jest w guziki, joystiki i piloty zdalnego sterowania, które pozwalają na wprawienie modeli w ruch. A organizatorzy zapowiadają że cały czas tworzą nowe wyjątkowe makiety.
 
  dinopark

Dinopark
W Dinoparku znajdują się rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów naturalnej wielkości rozmieszczone pośród skał i drzew na terenie lasu. Dinopark to miejsce rodzinnej przygody, występuje tu idealne połączenie edukacji, rekreacji i odpoczynku. Dinopark mieści się przy ul. Muzealnej 7. 
  Trollandia park linowy

Trollandia Park linowy
Znajduje się na terenie parku miejskiego w centrum miasta, przy ul. Jedności Narodowej - naprzeciwko Skweru Radiowej Trójki. Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach.

 
  baseny cieplice Termy Cieplickie
To kameralny park wodny, w którym można znaleźć m.in.: zjeżdżalnie rurowe i trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna, leżanki wodne, jacuzzi, bicze i płaszcze wodne, dziką rzekę i huśtawkę wodną. Łączna powierzchnia lustra wody w Termach Cieplickich to 1155 m2, a temperatura wody we wszystkich basenach wynosi od 27°C do 36°C, głębokość sięga od 0,4 m do 1,6 m.

 
    *Teksty oraz zdjęcia nie sygnowane zaczerpnięto z portalu: www.szklarskaporeba.pl, www.termycieplickie.pl

 
noclegi
kontakt
Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się o wolnych terminach, wynająć domek, apartament lub uzyskać inne informacje, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć drogą meilową lub oddzwonimy. Można również zadzwonić na jeden z podanych poniżej numerów telefonów.
kontakt
Adres ośrodka / Kontakt:
Trzy Kultury Złoty Widok Jerzy Łaskawiec
ul. Osiedle Podgórze 3, 58-580 Szklarska Poręba
kom.: (+48) 600813763, (+48) 602415650
mail: pzge@pzge.pl
Kontakt w sprawie rezerwacji: rezerwacja@trzykultury-zlotywidok.pl
kom.: (+48) 600813763,
Adres do korespondencji:
ul. Kwiatowa 8, 51-252 Wrocław
Konto w złotówkach
77 1090 2398 0000 0001 3119 7874
Konto w Euro
IBAN – PL 61 1090 2398 0000 0001 3119 8065
SWIFT – WBKPPLPP


  Formularz kontaktowy
  Imię, Nawisko, Firma*:
  Telefon*:
  *Adres e-mail:
* wymagane pola do wypełnienia
  Pytanie:

Mapka dojazdu do ośrodka

malgosia martyna agatka złoty widok kontakt galeria ośrodka regulamin ośrodka Seo LTB - pozycjonowanie stron www

Noclegi szklarska poręba i okolice

Domki złoty widok do wynajęcia w Szklarskiej Porębie z pięknym widokiem na góry. Noclegi w okolicach Szklarskiej Poręby to oferta naszego ośrodka domków rekreacyjnych Złoty Widok skierowana
dla wszytskich osób szukających spokoju i wspaniałego wypoczynku w górach Karkonoskich. Nasze domki przygotowane są na nocleg od 4 do 9 osób - w sam raz dla rodzin.